Yaşam Alanlarınız İçin Fonksiyonel ve Dekoratif Çözümler

Alligator Boya

İtalyan Dekoratif Boya Uygulamaları

Alligator İtalyan Dekoratif Boya Uygulamaları

Aynı Yaşam Alanında Farklı Görünüm

Dekoratif boya ile akıl almaz işler çıkarıyoruz.

Dekoratif ürünler gizemli mekanlar meydana getirir.

Hemen teklif almak için tıklayın.

İtalyan Dekoratif Boya

İtalyan dekoratif boya denilince sadelik ve stil akla gelir. Süsleyici boya olarakta düşünülebilir. Boya uygulamasında renk ve şekillerin iç içe olması muhteşem görsel sonuçlar doğurur. Süsleyici boyalar her türlü stile ve odaya uyumludur. Fabrikalarınız, evleriniz, showroom ve ofisleriniz için muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Her ayrıntının önemli olduğu bilinciyle uygulama yapmaktayız.

 

İtalyan Boya Seçimi

Dekoratif boya seçimi nasıl yapılmalı sorusunun cevabı kişiye ve mekana göre değişmektedir. Her boya her mekana uygulanmaz. Süsleyici boyanın kullanımı ile mekanın kullanımı birbirinden bağımsız olamaz. Süsleyici boya uygulamalarda her ayrıntıya özen göstermek önemlidir.

Hemen Tadilat İçin Fiyat Teklifi Al

0850 532 09 73

Dekoratif Boya

Yaşam alanlarını doğal ortama yakın ve eğlenceli hale getirmek için tasarlanmış italyan boya ürünlerinin satış ve uygulamasını yapmaktayız.

Profesyonel uygulama ekiplerimizde tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İtalyan Boyada Ürün Tercihi

iç piyasada İtalyan boya olarak bilinen süsleyici boyaların öncülerinde ALLIGATOR boya ürünleri ile hizmet vermekteyiz. Uzman Süsleyici boya uygulamacısı arkadaşlarımız ile sorunsuz iş teslimleriniz için mutlaka bizden fiyat alınız.

13 + 3 =

Evlerde dekoratif boya kullanımı;

Akranz ailesi olarak süsleyici tarz boyaların evlerin tamamında boğucu etkisine karşı sadece odaların bir duvarlarında kullanılmasının uygun olacağını önermekteyiz. Kullanım için önerdiğimiz alanları ve kısaca nedenlerini aşağıda sıraladık.

Televizyon ünitesi arkasında kullanımı;

Televizyon ünitesi dendiğinde akla gelen bir çok tasarım modeli olmaktadır. Ancak üniteyi gösteren fondaki duvar renk ve desenleridir. İtalyan dekoratif boyalar kullanılarak özel efektler verilmiş duvar önlerinde bulunan alanlar önünde televizyon izlemenin keyfi bir başka olabilir. 

 

Şömine etrafında kullanımı;

Şömineler keyifle seyir ve ısınma alanlardır. İnsan şöminede yanan odun ateşini izlerken derin düşüncelere dalabilir ve fiziksel ortamından uzaklaşabilir. Şömine etrafına uygulanan İtalyan dekoratif boyaların farklı duyuları aynı anda olumlu uyarması ile mutluluk duygularımızda artış görülebilir.

Yatak Odalarında kullanımı;

Yatak odaları hanede kilerin uyuma, yorgunluklarından kurtulma ve kişisel bakım ve etkinliklerinin bir kısmına ev sahipliği yapan her evde olan odaların biridir. Yatak ve gardırop gibi eşyalarla donatılmıştır. Yatak başı tabir edilen alana tekabül eden duvarlarda uygulandığında ortama farklılık katabilen italyan dekoratif duvar boyaları yatak odalarının farklılaşması için önemli etkenlerdendir. 

Çocuk Odalarında Kullanımı;

Hayal kuramamak değil mi günümüzün en büyük sorunlarının başında gelen? Fonksiyonel ürünlerle çocuklar için hayal güçlerini istediği gibi yansıtabileceği duvar boyaları olduğunu biliyor muydunuz?  Çocuklar için magnet özellikle macun uygulanmış duvara mıknatıs yardımı ile buzdolabı üzerine yapıştırır gibi hafif materyal yapıştırılabilir. Ayrıca tebeşir ve tahta kalemi ile yazılıp silinebilen italyan dekoratif boya uygulanabilir. Böylece çocuklar duvarlara yazılar yazar, resimler yapar, mıknatıs ile kağıtlarını tutturabilir ve hayal güçlerini sınırlamak zorunda kalmaz.

 

İşyerlerinde dekoratif boya Kullanımı

İşyerlerinde İtalyan dekoratif boya uygulamasının prestij için önemli olabileceği düşünülmektedir. Çalışma ortam duvar renk ve desenlerinin özenle seçilerek uygulanması firmanın imajı açısında önemlidir. Bazı durumlarda brut beton yüzey olarak bırakılan tasarımlar bazı durumlarda altın varaklı uygulamalar gerektirmektedir.

Lobilerde Kullanımı;

Lobi bir yapının kapında girildiğinde görülen ilk boşluk alanı olarak tanımlanabilir. Bu alan çalışan, misafir ya da müşterilerinizin yapı içindeki ilk göreceği alan olup imaj açısında vereceğiniz ilk mesaj bölümüdür. Lobide bekleme durumunda insanlar etraflarını inceler ve kuruluşunuz hakkında ilk izlenimleri edinebilir. Bu alanların dekoratif olarak mimari tasarımlarınıza uygun şekilde italyan dekoratif boyalar ile renklendirilmesi ilk izlenim açısından avantaj sağlayacaktır.

Ofislerde Kullanımı;

Ofis alanlarındaki renk ve desen seçimleri çalışma ortamının rahatlığı ve verim açısından fayda ya da zarar getirebileceği düşünülebilir. Çalışma ortamının doğal görünümlü, rahat hissettiren ve uygun renk desenlerde seçilmesinin iş performansını arttırdığı bilinmektedir. Doğru ürün seçimleri yapılırken dekoratif boyalardan da faydalanılabilir.

Mağazalarda Kullanımı;

Nöropazarlama ile uğraşanlar renklerin satın almaya etkilerinin olduğunu bilirler. Satış sonlandırma alanlarının tamamında renk ve desenler önemlidir. Bu konuda yapılmış bir çok araştırma var. Satış kapatma ve ödeme sırasında bazı renklerin işleri kolaylaştırdığı www.drrenk.com adresinde incelenebilir. İtalyan dekoratif desenli boyalar kullanılarak satış arttırma çabalarının pozitif olabileceği düşünülebilir.

Toplantı Odalarında Kullanımı;

Toplantı oadaları kuruluş üyeleri tarafından toplantı yapılmak üzere kullanılan odalardın.  İtalyan dekoratif boyalarla bu alanlar fonksiyonel olarak kullanılabilir. projeksiyon ışığının yansıtılabileceği duvar boyalarının genel uygulanma alanlarıdır. Sonu olmayan desenlerle farklı havalar yaratılabilir.

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Hemen Boya İçin Fiyat Teklifi Al

0850 532 09 73

Sosyal Medyada Biz

A'dan Z'ye Tadilat

Q
Bizi arayın