Telefon Numaralarımız

0216 322 25 55

0850 532 09 73

0553 767 33 22

Almak İstediğiniz Hizmet Nedir?

Almak istediğiniz hizmet hakkında bilgi vermeniz sizlere daha hızlı ve uzman arkadaşlarımız tarafında dönüş yapılmasını sağlar.

11 + 2 =

İnternetten Tadilat Teklifi Almanın Ayrıcalığını Yaşayın.

Online tadilat teklifi alarak size özel avantajlı fiyat ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Nasıl mı? Bilgilerinizi girmeniz yeterli. Aranmak istemediğiniz durumlarda size mail yoluyla ulaşabiliriz. Bu sayede en uygun dekorasyon ve tadilat fiyat bilgisine de ulaşmış olursunuz. 

Örneğin ev boyatmak için fiyat teklifi arıyorsanız boya konusunda uzman arkadaşlar sizinle iletişime geçecek, elektrik  tesisatı hakkında fiyat teklifi almak istiyorsanız elektrik konusunda uzman arkadaş ile iletişimde olabileceksiniz. 

Özel İndirimlerimizden Faydalanabilirmek İçin Fiyat Teklifi Alın

Dönemsel olarak bayisi olduğumuz firmaların bizlere sağladığı kampanyaları siz değerli müşterilerimize yansıtıyoruz. 

Yapılacak işin çok çeşitli olması ve tek bir firma tarafından yapılıyor olabilmesi de ayrıca özel indirim yapılabilmesine olanak sağlamaktadır. Parke döşeme teklifi almanızın yanında mutfak dolabı teklifi almanız da fiyatlara avantaj olarak yansıyacaktır. 

Güvenceli Hizmet ve Tadilat Teklifleri Alın

İnternetten AKRANZ  üzerinden tadilat teklifi almanın bir avantajıda tamamen güvenli bir şekilde hizmet alıyor olabilmenizdir. A’dan Z’ye yapı namına her konuda tadilat ve dekorasyon konusunda güvenceli hizmetlere ulaşmanızın en kolay yolu AKRANZ ile çalışmaktır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Konusunda uzman ekipleri aynı çatıda toplamış olmanın verdiği özgüvenle yapı namına A’dan Z’ye her konuda yanınızdayız. 

Yeni inşa alanları ya da mevcut bir mekanın tadilatında her bireyin kendine özgü kişiliğini yaşam alanlarına getirme gayretindeyiz. Kişinin stili ne olursa olsun aile ve arkadaşlarına göstermekten gurur duyacakları mekanlar yaratmaya çalışıyoruz.

Tam Hizmet Tasarım Süreci

Kısa bir e-posta ve / veya telefon görüşmesinden sonra, kurum içi planlama yapacağız. Ön çalışmanın tamamlanmasına istinaden mevcut alanınızı, ihtiyaçlarınızı, bütçenizi, yaşam tarzınızı ve vizyonunuzu incelemek ve tartışmak üzere uygulama yapılacak adresinize geleceğiz. Siz ve AKRANZ’ın uygun olduğunu tespiti üzerine, projeniz için birçok ölçüm ve fotoğraf çekerek çalışmaya başlayacağız. 

Uygulama Aşamaları

Topladığımız tüm bilgileri kullanarak içerebilecek bir iş planı oluşturacağız örneğin:

  • Renk uyumu
  • 3D Görselleştirmeler
  • Özel Mobilya Çizimleri
  • Banyo ve Islak Zemin Uygulamaları
  • Sanat, Antikalar ve Aksesuarlar
  • Aydınlatma Uygulamaları

Planlama sürecinde oluşturduğumuz içeriğin çoğunu tarafınıza göndeririz; böylece arkadaşlarınızla ve ailenizle gözden geçirebilir, yazdırabilir ve paylaşabilirsiniz. Biz tasarımlarımızı saklamıyoruz.

Sosyal Medyada Biz

A'dan Z'ye Tadilat

Q
Bizi arayın