Akranz Daha Fazla Hizmet İçin Burada

Akranz Ticari Hizmetlere ulaşmak bir iletişim cihazı ile aranızdaki mesafe kadar uzaktır. Elektronik posta, telefon araması ya da mesajlaşma servisleri ile rahatlıkla  ulaşabileceğiniz enstrumanlara sahiptir.

 

0532 052 61 51

0216 322 25 55

 

Yaşama Dair Birçok Şey

Akranz Ticari Hizmetlere bünyesin barındırdığı yetkinlikli iş ortakları ile hayata değer katabilecek bir çok işbirliği yapmış ve KAZAN-KAZAN politikası ile birlikte çalıştığı iş ortaklarına gelir oluşturmuş bir modeldir. Müşterilerine verdiği üst düzey hizmetin yanında iş ortaklarına verdiği güvenle yoluna emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.

Hizmet Teklifi Almak İçin Buraya Tıklayınız

Akranz Ticari Hizmetler; kurumsal gücünü aşağıdaki varlıklarından alır:
* Uluslararası ticaret ile nöropazarlama, inşaat ve yüksek teknoloji alanlarında deneyimli bir ekip
* Tüketici eğilimlerinde uzmanlaşmış gözlem ve proaktif araştırmacılık
* Yeni bütünleşik pazarlama kanallarının keşfi ve uygulama yeterliliği
* Küçük işletmelere karlı projeler tasarlama yetenek ve deneyimi
* Marka olmak için ev önemli gereksinim “sabır”…

İŞBİRLİĞİ PLATFORMU İÇİN…

İnternet üzerinde bir iş ortamınız olsun / varsa dahi bir tane daha olsun/ düşüncesi eminiz ki sizlere “kolay ve karlı” satışlar getirebilecektir.
Üretimini yaptığı ürünler ve/veya sunduğu hizmetler için ve güçlü bayilikleri ile  “profesyonel satış ve pazarlama” ekibimizden faydalanmak isteyen Türkiye’nin her bir bölgesinden, Dünya’nın her bir köşesinden “tedarikçilerle” Akranz Ticari Hizmetler işbirliğine açıktır. iletisim@akranz.com mail adresi üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz

A'dan Z'ye Tadilat

Q
Bizi arayın