Neler Yapıyoruz?

Anahtar teslim tüm tadilat işlerinde uzmanız. Yaşam alanlarının tasarım ve dekorasyon uygulamaları mekanda bulunan herkesi derinlemesine etkiler. Her türlü yaşam alanını dinamik olarak etkileyen dekoratif çözümler üretiyoruz. Siz değerli müşterilerimiz bize istek listenizi bildiriyorsunuz. Biz gerekli çalışmayı yaparak size en kısa sürede tadilat & dekorasyon çözüm ve fiyat teklifimizi sunuyoruz. Dekorasyon alanında her konuda destek veriyoruz. Konsept belirlemeden anahtar teslim iş tamamlamaya kadar her konuda projeler geliştirip teslim ediyoruz. Onarım, tasarım, boyama, parke döşeme, mutfak ve banyo dolap tasarım & uygulamaları, fayans, seramik döşemeleri ve yapı bünyesinde bulunan her konuda A’dan Z’ye tasarım ve uygulama işleri yapıyoruz. Hizmetlerimizin tamamını buradan inceleyebilirsiniz.

Nasıl Yapıyoruz?

Akranz ailesi olarak sorumluluk çerçevesinde sürdürülebilir uygulamalarla işlerimizi yönetiyoruz. Daha yaşanabilir bir dünya için sağlığa zararlı ürünlerden kaçınarak hizmet verme uğraşındayız.  Amacımız daha az sıklıkla değişebilen, geri dönüşümü mümkün uygulamalar yapmak için çabalamaktayız. Ekosisteme zarar vermeyen üst kalite malzemeler kullanarak sağlam altyapılı uygulamalar yapıyoruz. En önemli taahüdümüz uzun ömürli ve sağlıklı kullanılabilen iş teslimatıdır. Dekorasyon ve tadilat işlerinde altyapının öenmini bilerek gerekli özeni gösteriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin parayı sokaktan toplamadığının bilinci ile hizmetimizi veriyoruz. Akranz ailesi olarak her türlü dekoratif uygulama, tadilat, tamirat işlerinde bir iletişim aracı kadar yanınızdayız.

Hemen Tadilat İçin Fiyat Teklifi Al

0850 532 09 73

2019 Banyo Modelleri

Uzun ömürlü bir banyo tadilat uygulaması incelikleri.

Tahmini fiyatları?

Biz neler yapıyoruz?

 

Günlük kişisel bakımın yapıldığı ıslak mekanlardır banyolarımız. Kullanımı coğrafi ve kültürel farklılıklara göre değişebilir. Bizim coğrafyamızda banyo kullanımında akan su ile yıkanmanın yanında hamam kültürü de vardır. Bireysel alışkanlık nedeniyle genelde küvet ve duşakabin bir arada tercih edilmektedir. Konut tadilatında önemli bir paya sahip olan banyolar sadece görsel amaçlı değil hijyenik olarak ta tadilat gereksinimi duymaktadır.  Banyo tadilatları sosyal, ekonomik ve kültür ile alakalı olmakla birlikte değişen konfor beklentilerine göre de farklılık göstermektedir.

Banyo tadilat nedenlerinden klozet, küvet, lavabo ve seramiklerin görsel özelliklerinin yanında ısıtma, havalandırma, elektrik ve su tesisatlarında yaşanan sorunlar ve bunların yanında yalıtımlardaki fiziksel sorunlar sayılabilir.

Tadilat ve tasarım yapılırken her türlü ince detayın düşünülmesi gerekmektedir. Banyoda kullanıcının göremediği altyapı detayları görsel özelliklerden çok daha önemlidir.

Tüketiciler görsel detaylara öncelik verirken, banyo tadilatı sırasında kullanılan su boruları, elektrik tesisatları ve fayans yapıştırıcıları gibi aslında görsellikten çok daha önemli olan konular es geçilebilmektedir. Akranz ailesi olarak banyo tadilatı dahil yaptığımız tüm işlerde TSE’li ve garantili ürünler kullanmaktayız.

Uzun yıllardır sektörde olmamızın verdiği tecrübe ile tüm müşterilerimize muhteşem dekorasyon deneyimleri yaşatmak üzere çalışmaktayız. Hiç bir proje çok büyük ya da çok küçük değildir düşüncesi ile işlerimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

İlham alınabilecek bir çok çalışmada imzamız olmakla birlikte daha da fazlasını yapabilecek uzman kadromuzla dekorasyon konusunda Türkiye’de ilk sayılabilecek bir çok yeniliğe imza atmanın verdiği haklı gururu yaşamaktayız.

Akranz & Dr.Renk işbirliği ile Renk Biliminin dekorasyonda kullanımı ve insan üzerindeki etkileri alanında inanılmaz çalışmalar yapmaktayız. Renklerin dekorasyonda doğru kullanımı ve ortam renklerinin kişinin kendi rengiyle uyumunun spesifik tespit ve uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Yapılan tüm çalışmaları ulaşılabilir ortamlarda muhafaza ederek paylaşmanın verdiği huzuru da ayrıca yaşamaktayız.

Konuya ilgi duyanlar renkler ve dekorasyon konulu yazılarımızı mutlaka takip etmeliler. Bu yazılarının  yaşam alanlarınız için yeni  fikirler yaratabileceğiniz şekilde ufuk açıcı olması için çaba sarfetmekteyiz.

Fırat ŞAHİNYILMAZ

Akranz Ticari Hizmetler

1
Bize hemen ulaşın.
Merhaba,
Bize buradan anında ulaşabilirsiniz.
Powered by