Hemen Ücretsiz Teklif Alın

12 + 3 =

Boyama İşlemi

Yaşam Alanlarınızı

Mutlu Yaşam Alanlarına Dönüştürür

Zemin Koruma

Koruma, koruma ve tekrar koruma. Boya hazırlık safhasının ilk durağıdır boyanmayacak olan yüzeylerin korunması. Evinizdeki tüm mobilya, değerli eşyalar ve zeminlerinizi örtü ile koruma altına alın. Eğer elektrikten anlıyorsanız prizleri sökün. Ancak elektrik bilginiz yoksa kesinlikle dokunmayın. Tehlikeli olan her durumdan kaçınmak en doğrusu.  Pencere kenarları ve avizelerinizin de boyanmaması için maskeleme bantları ile gerekli önlemleri alın.

Boyamaya Hazırlık

Boyama işlemine geçmeden önceki hazırlıklardan birisi de boyanacak zeminin hazırlığı.  İyi zemin hazırlığı işin yarısından fazlasıdır. Boyama işlemine başlamadan önce yapılması gereken işlemlerin başında raspalama işlemi gelir.  Daha sonra gerekli alçı & macun tamiratları yapılarak uygun şekilde astarlanır.

Boyamaya Başlamak

İşte en tatlı kısım. Sihrin gerçekleşmeye başladığı an gelmiş ve duvarlarıma boya sürebilecek aşamaya ulaştık. Boyama işlemine başlamadan önce boya kovasın üzerini okumak faydalıdır.  Böylece boyanın inceltme oranını doğru bir şekilde ayarlayabiliriz.

1
Bize hemen ulaşın.
Merhaba,
Bize buradan anında ulaşabilirsiniz.
Powered by