2019 Mutfak Dolabı Modelleri

İşlevsel mutfağın temellerin depolama alanları olmalıdır. Günümüzde iyice küçülmüş metrajlardaki evlerde sıkıştığımızdan her alanda olduğu gibi minimal akım 2019 mutfak dolabı modellerinde de kendisini göstermekte.  Eğer mutfak dolaplarındaki depolama alanları işlevsiz ise bu bizleri sıkıntı ve zorluklarla karşı karşıya bırakacaktır. Zorlukla baş etmek için ev sahipleri dolap içlerinde daha iyi depolama çözümleri aramaya başlıyor. Küçük ev aletleri için saklama alanları, çatala bıçak takımları ve mutfak eşyaları için çekmeceler, baharat çekmeceleri, tepsi bölmeleri, kağıt rulolar vs…. diye listemiz uzamakta. İşlevsel tasarımlar bu mutfak eşyalarının tümünün saklanmasını kolaylaştırmaktadır. İşte bazı mutfak dolabı modelleri ve tasarımları;

Akıllı Mutfaklar;

Mutfak dolabı modellerinde 2019 akımında akıllı mutfaklar da ön plana çıkmak üzere. Teknolojik aletlerin mutfağa tam anlamıyla girmeye başladığı yıllardayız. Bu sadece lüks sınıfı aletlerle değil her kategoriden ürünlerle oluyor. Musluklardan buzdolabına, aydınlatmadan her türlü cihaza erişilebilen entegre teknoloji ile donatılmış bir mutfağa sahip olabilirsiniz.  Akıllı mutfaklar tasarımın gelişen yönlerindendir.  Elinizi uzattığınızda sensör yardımıyla bu durumu algılayıp suyu açabilen muslukların varlığı sıklaşıyor.  Hareket algılamalı donanımlı mutfak ekipmanları gibi bir çok alanda  hayatımıza giren yeniliklerin mutfaklarda da sıklıkla kullanılmaya başladığı zamanlardayız. Yiyecekler azaldığında sizi uyaran sistemler, uyandığınızda kahveyi hazırlayan sistemler hayatımıza dahil oluyor. 2019 mutfak dolap modelleri tasarlarken akıllı mutfaklara da uyum sağlayacak tasarımlar yapılması önerilebilir. Akıllı mutfaklar 2019 yılı içinde en büyük trendlerden biri olmaya adaydır.

Yeni Tercihler ve Stiller,

2019 yılında daha renkli mutfaklar geliyor. Beyaz eşya ve küçük ev alet üreticileri yeni stiller ve renklerde üretim yapmaktalar. Tipik paslanmaz çelik ve gümüş renkli ürünler eski algısı yaratıyor olabilir. Paslanmaz çeliğin uzun süren hakimiyeti 2019 mutfaklarında sona ereceğe benziyor. Trendin ilerisinde olabilmek için farklı renkleri tercih edebilirsiniz.

 

Fiyat Teklifi Almak İçin Formu Doldurun.

14 + 3 =

Mutfak Dolabı Teklifi Al

Mutfak dolabı mı yaptıracaksınız? Profesyonel kadromuz ile kaliteli ve uygun fiyatlı mutfak dolabı yaptırmak için hemen ücretsiz bir keşif isteyin ve teklif alın. Ücretsiz tasarımınızın ve kullanışlı mutfağınızın keyfini çıkarmaya hazır olun.

Call Now Button

Sosyal Medyada Biz

A'dan Z'ye Tadilat

Q
Open chat