Demir Doğrama İşleri

Ustanın elinde kendine has şekillenir demir doğrama işleri. El emeğidir. Özenle seçilen malzemelerin kullanımı nihai ürünün ömrünü uzatabilir. Demir doğrama işleri yapımı sırasında kullanılan materyal kullanım alanına uygun olarak seçilerek uygun şekilde birleştirme işlemlerine tabi tutulmalıdır. Donanımımız her türlü işin üzerinden gelebilecek şekildedir. İşin büyüklüğü ya da küçüklüğü önem teşkil etmez. Kitaplık ihtiyacınızda da yanınızdayız, yangın merdiveni ihtiyacınızda da.  Demir sert ve sağlam bir malzemedir. güvenlik, sağlamlık ve görsellik amaçlı kullanımı uygun olabilir.

Ferforje İşleri

Demir uygulandığı ortama mesaj verebilir. Sağlamlık hissi uyandırabilir. Ferforje işlerinin uygulama alanlarının başında da sağlamlık ve güvenlik gerektiren ortam yaratma arzusu vardır. Küpeşte ve korkuluk gibi güvenlik gereksinimlerinin ana amaç olduğu alanlarda göz zevki açısından ferforje önemli olabilir. Malzemenin bükülerek özenle şekillendirilmiş parçalarının yan yana gelmesi görsel anlamda çok iyi sonuçlar verebilir. Kapı, pencere ve balkon kenarlarına uygulandığında kendini gösteren bir malzeme elde edebilirsiniz. 2020 yılının modası ferforje kitaplıklar için de bizden çözüm talep edebilirsiniz. Tasarım ve uygulama için bize ulaşabilirsiniz.

Mekana Estetik Katan Özellikleri

Demir doğrama işleri mekana estetik katan sonsuz çözümler üretmenize yardımcı olabilir. Demir ayakla harmanlanmış ahşap ya da mermer tablalı masalardan tutun da, ortama hava katan muhteşem süs objelere kadar her türlü dekoratif çözüm üretilebilir. Mekana estetik  katmanın imaj anlamında da çok etkili olduğu bilinmektedir. Mekan insanla konuşabilir. Estetik mekan oluşturmada demir doğrama işlerinin azımsanamaz faydası düşünülebilir.

Kullanım Alanları

Demir doğrama ürünler bina içi ve dışı kullanıma uygundur. İç mekanda masa sandalye sehpa gibi dekoratif malzeme üretimine olanak sağlarken, dış mekanda kapı, korkuluk ve kamelya gibi alanlar için kullanılabilir. Uygun boya ile her türlü renk elde edilebilen bir malzeme olması ayrıca avantaj sağlar. Doğru koruma uygulamaları yapıldığında kullanım ömrü çok uzun olmaktadır. Yapılan işin kaliteli olması ayrıca kullanım ömrünü uzatmaktadır. ham demir yüzeyler önceki dönemlerde sentetik astar ve son kat sentetik  boya ile uzun yıllar dayanım sağlamakta idi. Günümüzde antipas, astar ve son kat özelliklerini bir arada barındıran ürünlerin varlığı ve koruyucu özelliğinin geliştiği bilinmektedir.

Akranz ailesi olarak bizden her konuda destek alabilirsiniz. Demir doğrama ve ferforje konusunda uzman çözüm ortaklarımızla sorunsuz şekilde iş teslimatları gerçekleştiriyoruz.

Hemen Teklif Al

İletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Hemen teklif almak için tıklayınç

Hemen Fiyat Teklifi Al

0850 532 09 73

13 + 4 =

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Asansör Bakım Hizmetleri

Asansör bakım, onarım ve yenileme hizmetleri almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz

A'dan Z'ye Tadilat

Q
Bizi arayın