2019 Ev Dekorasyon Fikirleri

Minimalizm akımı son zamanlarda hayatın her alanında giderek artan bir ilgiyle karşılaşıyor. Kılık kıyafetlerden mimariye ve olmazsa olmaz ev dekorasyonuna kadar uzanan bu yeni akım, sadeliği  ve kolay uyarlanabilir olmasıyla da özellikle dikkatleri üzerine çekiyor. Bu yazımızda sizler için 2019 ev dekorasyon fikirleri başlığın altında minimal dekorasyon fikirlerinin inceleyeceğiz.

Evinizin fiziksel özelliklerinden, kapı pencere sayısından, ne kadar ışık aldığından ya da odalarının büyüklük-küçüklüğünden bağımsız bir tarzı vardır. Bu tarz sizin kendi kişiliğinizde harmanlayıp kattığınız, sizi yansıtan hatta temsil edebilen tarzdır. Herkesin dış dünyaya kendini tanıtma şekli muhakkak ki farklıdır. Herkesin giysileri, sevdiği yiyecekler, kullandığı şapka ve gözlükleri de farklıdır. Bu farklılıklar hayatalarımıza olan bakış açısından, tarz ve zevklerden kaynaklanıyor olmalı.

Tam olarak ev dekorasyonunda da dekorasyonda söz sahibi olabilen herkesin kendi tarzını görebilirsiniz. İster uzun günler harcayarak yapılmış bir dekorasyon, isterse dünyanın en özensiz ve aceleye getirilerek yapılan dekorasyonu olsun. Bütün dekorasyonlar yapan kişinin bakış açısını  tamamıyla yansıtır. Bu yılın trend ev dekorasyon örnekleri bizlerin tarzını yansıtmıyor olabilir. Siz minimalizmin tam zıttı olan tasarımları daha çok beğeniyor olabilirsiniz. Hayat tarzınız dinamik, enerjik ve büyükçe olabilir. Yine de evinizin ruhu sizin ruhunuzu temsil edecektir. Tam olarak bakış açınızı, renginizi, enerjinizin tonunu gösterebilir.

Minimalimin modern çağın aşırı tüketici insanını dinginleme amacıyla ortaya çıkan az ve öz tüketimi küçük eşyaları, minik çiçekleri, ince çizgileri ön plana çıkaran tasarım akımıdır. Çok daha az malzeme ile daha şık ürünlere sahip olunabilir.

Gereksiz tüketimin önüne geçebilecek dekorasyon fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Call Now Button

Sosyal Medyada Biz

A'dan Z'ye Tadilat

Q
Open chat